Dla Natalii – wielka aukcja fotografii

Fundacja 2.8 postanowiła zorganizować aukcję charytatywną, z której całkowity dochód przekazany zostanie na rzecz Natalii Paździerskiej, chorej siostry jednego z opolskich fotografów – Miłosza Paździerskiego.

natalia

U Natalii zdiagnozowano NACZYNIAKA WEWNĄTRZ RDZENIA KRĘGOWEGO z licznymi zaburzeniami tętniczo – żylnymi w szyjnym odcinku kręgosłupa. W wyniku dwukrotnego krwawienia Natalia doznała porażenia nerwowego od szyi w dół i wymaga rehabilitacji. Zdaniem lekarzy jedyną metodą zamknięcia naczyniaka jest embolizacja (zaklejenie). Metoda ta jest zarówno bardzo trudna w wykonaniu, jak i niebezpieczna ze względu na umiejscowienie naczyniaka. 

Do naszej aukcji dołączyło 26 fotografów!! Nagradzanych na najważniejszych polskich i światowych konkursach fotograficznych: World Press Photo, Grand Press Photo, Red Bull Illume, BZWBK Press Photo, Leica Street Photo, Visa D’or News czy Foto-Erotica! Wszyscy artyście swoje prace przekazali bezpłatnie.

Fotografie są w formacie 30×40 (w zależności od stosunku boków) oprawione w Passe-partou, na każdej odbitce jest oryginalny podpis autora, zostały one wydrukowane na doskonałym matowym papierze w Tkalni Obrazu

Prace można zobaczyć na specjalnie przygotowanej przez nas stronie.

ZOBACZ ZDJĘCIA WYBRANE NA AUKCJE

Cała idea nie udała by się gdyby nie ogromne wsparcie Piotra Króla, który nie jest członkiem naszej Fundacji, ale wielkim jej przyjacielem. Piotr dziękujemy!

UWAGA. Szykujemy kolejny dodruk prac i kolejna dużą aukcję. Ale jako fundacja nie mamy już środków pieniężnych. Dlatego szukamy sponsora na druk i transport (kurier). Jeżeli chcesz pomóc to zadzwoń 604990032 i kontakt(@)dwaosiem.pl

O naszej aukcji napisało:

natalia