Dla Natalii

 Zakończyliśmy zbiórkę pieniędzy na rzecz Natalii Paździerskiej

Zorganizowaliśmy Dwie Aukcje Charytatywne

Wzięło w niej udział 49 artystów:
Arkadiusz Branicki
Renata Dąbrowska
Sławoj Dubiel
Wojciech Grzędziński
Roman Hlawacz
Bartłomiej Jurecki
Filip Klimaszewski
Marek Konrad Koczywąs
Marek Lapis
Piotr Król
Rafał Malko
Daniel Polak
Sławomir Mielnik
Bartosz Skowron
Bartek Syta
Jakub Szymczuk
Marek Szyryk
Tomasz Wiech
Krzysztof Świderski
Jarosław Małkowski
Rafał Meszka
Michał Grocholski
Bartek Sadowski
Anna Grzelewska
Rafał Mielnik
Jacek Waszkiewicz
Witold Chojnacki
Maciej Nabrdalik
Filip Springer
Wacław Wantuch
Miłosz Paździerski
Roman Baran
Piotr Małecki
Karolina Jonderko
Jerzy Gumowski
Maciej Jeziorek
Andrzej Nowak
Adrian Migros
Maksymilian Rigamonti
Bart Pogoda
Iza Zdziebło
Jacek Baranowski
Adam Lach
Michał Fludra
Tomasz Matuszewski
Przemek Wierzchowski
Marcin Łobaczewski
Kacper Kowalski
Zbyszek Kordys
Fotografie zostały sprzedane za łączną kwotę 13 335,18 zł

Pieniądze poprzez aukcję Allegro bezpośrednio trafiały na konto Natalii.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy przyłączyli się do tej wspaniałej akcji. Fotografom za podarowanie za darmo plików do druku. Tkalni Obrazu oraz Jarkowi Tomaszewskiemu za wydruki, a także Wam za pomoc, wsparcie i kupno fotografii.

 

______________________________________________________

Drugą Aukcję Charytatywną. Zdjęcia poniżej.

 

Fundacja 2.8 postanowiła zorganizować aukcję charytatywną, z której całkowity dochód przekazany zostanie na rzecz Natalii Paździerskiej, chorej siostry jednego z opolskich fotografów – Miłosza Paździerskiego.

U Natalii zdiagnozowano NACZYNIAKA WEWNĄTRZ RDZENIA KRĘGOWEGO z licznymi zaburzeniami tętniczo – żylnymi w szyjnym odcinku kręgosłupa. W wyniku dwukrotnego krwawienia Natalia doznała porażenia nerwowego od szyi w dół i wymaga rehabilitacji. Zdaniem lekarzy jedyną metodą zamknięcia naczyniaka jest embolizacja (zaklejenie). Metoda ta jest zarówno bardzo trudna w wykonaniu, jak i niebezpieczna ze względu na umiejscowienie naczyniaka. 
W związku z tym lekarze sugerują leczenie we Francji, w najważniejszym ośrodku specjalizującym się w patologiach rdzenia, gdzie pierwszy zabieg wyceniono na 12 500 Euro. Do kwoty tej należy doliczyć koszty medycznego transportu lotniczego w asyście lekarza, wynoszące ok.100 000 zł. Już dziś wiadomo, że zabiegów ma być kilka.

natalia

Chcąc przyłączyć się do wielu akcji organizowanych na rzecz Natalii, wśród opolskich fotografów oraz przyjaciół z całej Polski zebraliśmy zdjęcia, które przygotowaliśmy na aukcję Allegro.

Fotografie przygotowane są na papierze pigmentowym odpornym na światło w formacie 30x40cm (zbliżony format), w passe partout 40x50cm. Prace sygnowane są przez autorów zdjęć.

Podsumowaniem Pierwszej Aukcji była wystawa zlicytowanych prac  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Odbyła się ona w grudniu 2013 roku. Wysyłka zdjęć lub odbiór odbywała się po 15 grudnia.

Osoby zaangażowane w dwie aukcje, od pozyskania prac od prawie 50 artystów, druk, oprawa, strona aukcji po wysyłkę prac do artystów, którzy podpisali prace:

– Sławomir Mielnik
– Michał Grocholski
– Piotr Król
– Sławoj Dubiel

Więcej na temat Natalii możecie przeczytać na stronie www.nataliapazdzierska.pl, profilu Facebookowym Miłosza lub w artykułach prasowych poświęconych zbiórce pieniędzy dla Natalii:
Gazeta Wyborcza
24opole.pl

W tym miejscu serdecznie dziękujemy wszystkim artystom, którzy zdecydowali się nam pomóc i nieodpłatnie przekazali swoje prace do licytacji.

O naszej aukcji napisało:

 

AUKCJA DRUGA

WSZYSTKIE AUKCJE ZNAJDZIESZ TUTAJ – http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34181355

logo_big
Prace z drugiej aukcji są w technologii druku pigmentowego, na papierze fotograficznym TECCO Professional Portrait MATT w firmie Tomaszewski fotografia  w formacie 25x36cm (proporcjonalnie do stosunku boków)  Oprawione zostały w passe-partout 40x50cm i każda odbitka sygnowana jest oryginalnym podpisem autora.

 

_______________________________________________

guma !!! Licytuj na Allegro !!!

Jerzy Gumowski – fotograf, członek ZPAF.
Fotografuje od 1973r, dwadzieścia lat jako fotoreporter związany z Gazetą Wyborczą. Były zastępcą szefa działu fotograficznego w Rzeczpospolitej.
Specjalizuje się w fotografii lotniczej. Jest autorem albumu „Polska z Nieba” oraz „Wilanów Górą „.

_______________________________________________

beznazwy Licytuj na Allegro

Zbyszek Kordys.

***Od Autora:  rozmiar obrazu : 27,5 x 37 , rozmiar passepartout : 40×50, żelatynowa odbitka srebrowa, tonowana selenowo, technika oprawy : dry-mount , nakład 25 egzemplarzy, sygnowane na odwrocie; Paul-Loebe-Haus, Berlin 2011; powiększenie wykonane przez autora – styczeń 2014

 

***

_______________________________________________

k1Licytuj na Allegro

Kalendarz 2014. Kalendarz, który został wydany przez Zbyszka Kordysa wspólnie z Ośrodkiem Kultury w Oławie. 12 fotografii zrobionych przez uczestników warsztatów, tradycyjne techniki, dobry offset, kreda mat, A3 drukowane dwustronnie, nakład 250 egz. Na allegro znajdzie się  jeden egzemplarz z autografem.

_______________________________________________

kalendarz-GPPLicytuj na Allegro

Wybrane zdjęcia nagrodzone na ostatnim Grand Press Photo. Najważniejszym Polskim konkursie dotyczącym fotografii prasowej.

_______________________________________________

3832550213Licytuj na Allegro

– format: 48×33 cm,
7 fotografii o wymiarach 33×22 cm (jedna na dwa miesiące + okładka). Całość spiralowana górą.
Nakład limitowany 50 egzemplarzy (na aukcji nr 28, albo jak kto woli 2.8)

Jarosław Respondek – fotoreporter. Urodzony w 1991 r. w Częstochowie. Fotografią zajmuje się od 2008 r.
Współpracuje z agencją REPORTER i magazynem „Jasne, że Częstochowa”.
Interesuje go człowiek w otaczającej rzeczywistości, stąd najbardziej stara się angażować w reportaż i dokument. Od 2010 roku zajmuje się również tworzeniem fotokastów. Nagradzany w kilku regionalnych i ogólnopolskich konkursach, m. in.: Klimaty Częstochowy, V-bój fotograficzny portalu fotopolis.pl, Discover Europe, zwycięzca V Ulicznej Bitwy Fotograficznej w Poznaniu organizowanej pokochajfotografie.pl. Jego zdjęcia można było oglądać na kilkunastu wystawach pokonkursowych w Polsce (m. in. Śląska Fotografia Prasowa, „Portret” w Trzciance, „Portret” w Kole), pokazywał swoje prace również w Hiszpanii (Sant Cugat del Valles, Katalonia).

_______________________________________________

 

Kaczmarczyk Licytuj na Allegro

Bogusław Kaczmarczyk
Urodzony w 1971 roku w Opolu. Studiował w Instytucie Tvurci Fotografie na Uniwersytecie w Opavie. Prowadzi własne studio fotograficzne, pracuje jako fotograf reklamowy. Interesuje się również fotografią dokumentalną  W pracy  twórczej chętnnie sięga po wielki format.

**

Format 100cm x 42 cm podklejona na piance 10 mm
wydruk pigmentowy Epson papier 220 g/m2 półmat.

_______________________________________________

 

Lobaczewski2 Licytuj na Allegro SPRZEDANE – 200 zł

Lobaczewski1 Licytuj na Allegro. SPRZEDANE – 202,50zł Marcin Łobaczewski . 1491235_778869942128798_1479722323_n

________________________________________________

A portriat of boxer at Gleason's Gym   SPRZEDANE – 305 zł    !!Licytuj na Allegro!! Maciek Nabrdalik.

Maciek  Nabrdalik fotograf prestiżowej amerykańskiej agencji VII Photo. Jego zdjęcia publikowane były m.in. w L’Espresso, Stern, Smithsonian Magazine, Newsweek, New York Times, Wall Street Journal oraz prezentowane na wystawach w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Francji, Włoszech, Niemczech, Czechach, Grecji i Polsce.

Wielokronty laureat polskich i międzynarodowych konkursów fotografii prasowej.

Między innymi Pictures of the Year International (2011, 2013), NPPA The Best of Photojournalism (2010, 2011, 2012), laureat nagrody PAP im. Ryszarda Kapuścińskiego 2012 oraz nagrody im. Pierre i Alexandry Boulat 2012. Autor Zdjęcia Roku Grand Press Photo 2007.

Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa.

Juror konkursów Grand Press Photo i National Geographic.

Autor albumu Nieodwracalne / The Irreversible

_________________________________________________

Rigamonti !!Licytuj na Allegro!! Maksymilian Rigamonti.

Maksymilian Rigamonti (ur. w 1974 roku w Warszawie). Studiował projektowanie graficzne na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Fotoreporter freelancer. Od 2005 roku współpracował z tygodnikiem Newsweek Polska. Obecnie fotoreporter tygodnika Wprost. Pięciokrotnie był w bazach Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie  W 2011 roku otrzymał specjalną nagrodę w konkursie BZ WBK Press Foto przyznawaną przez Bank za fotoreportaż o katastrofie w Smoleńsku. W 2012 roku projekt „Bykownia. Archeologia zbrodni” zostaje sfinansowany przez Narodowe Centrum Kultury. Przy współpracy Press Club Polska powstaje katalog i wystawa plenerowa. Prezydent RP Bronisław Komorowski obejmuje ten projekt swoim patronatem. Projekt ten wygrywa główną nagrodę w konkursie Grand Press Photo 2012  – Zdjęcie Roku – zdobywając równocześnie I miejsce w kategorii Fotoreportaż Życie codzienne.  W 2013 roku Maksymilian wygrywa 2 miejsce w tym samym konkursie w kategorii wydarzenia za zdjęcie pojedyncze z cyklu „Afganistan jest w nas”. Projekt ten zostaje w całości finansowany przez Narodowe Centrum Kultury z ramienia Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

________________________________________________

chojnacki  SPRZEDANE – 200 zł   !!Licytuj na Allegro!! Witold Chojnacki.
Pracował przez 18 lat jako fotograf w Nowej Trybunie Opolskiej, Gazecie Wyborczej, Polska The Times, jego zdjęcia były poblikowane w Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Newsweek Polska, Polityka, Wprost, Fakt, Dziennik zachodni, Dziennik, Nowa Trybuna Opolska. Jest laureatem Grand Press Photo i innych konkursów fotografii prasowej w Polsce.

________________________________________________

Adrian Mirgos (40x26,6cm adobeRGB 360dpi)   SPRZEDANE – 202,50 zł    !!Licytuj na Allegro!!Adrian Mirgos, rocznik 1989. Fotograf, grafik i fotoedytor. Założyciel i twórca magazynu fotograficznego Vieworld. Autor dwóch wystaw indywidualnych. Ukończył dwie szkoły artystyczne na kierunkach fotografii (Europejska Akademia Fotografii) i grafiki multimedialnej (Aktywne Studium Plastyczne Technik Teatralnych i Filmowych). Nagrody i wyróżnienia: – W 2013 roku w konkursie International Photography Awards 2013 (USA) zdobył 1 i 2 miejsce w kategorii Advertising: Music za cykle zdjęć „Woodstock Nightlife” i Woodstock Mud”. Ponadto w tej i innych kategoriach dostał łącznie 3 wyróżnienia. – W 2013 roku na festiwalu Visa Pour l’Image (Francja) jego seria zdjęć „Woodstock” została zaprezentowana na dużym ekranie podczas nocnego seansu: Counter-Culture. – W 2013 roku finalista w konkursie Nokia Night Photography (Nowa Zelandia). – W 2013 roku finalista w konkursie Projekt Przetwórnia (kurator Tomasz Gudzowaty) za fotoreportaż „Woodstock Love”. – W 2012 roku w konkursie Internarional Photography Awards 2012 (USA) zdobył 2 miejsce w kategorii Advertising: Music za cykl zdjęć „Woodstock Festival”. Ponadto w innych kategoriał dostał łącznie 5 wyróżnień.
**licytowane zdjęcie pochodzi z cyklu „Woodstock Nightlife”, który dostał pierwszą nagrodę podczas IPA2013.

_____________________________________

3889143308 !!!Licytuj na Allegro!!! Piotr Jędzura.

*** Fotografia wydrukowana na papierze fotograficznym i oprawiona
– format: 100×70 cm,
Prace sygnowana przez autora

_____________________________________

Andrzej nowak_MG_0662a !!Licytuj na Allegro!! Andrzej Nowak   sprzedane ponownie wystawione na aukcję

______________________________________

Katowice 2012 fot. Maciej Jeziorek/Napo Images    SPRZEDANE – 260 zł    !!Licytuj na Allegro!!Maciej Jeziorek,fotograf dokumentalista urodzony w 1973 w Warszawie.Współzałożyciel i członek agencji Napo Images, specjalizującej się w fotografii dokumentalnej. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2012). Członek Press Club Polska. Realizował własne projekty fotograficzne i zlecenia w Polsce, Indiach, Rosji, Rumunii, Bułgarii, Turcji, Niemczech, Belgii i na Ukrainie.Uczestnik Credit Suisse Masterclass for photojournalists from East-Central Europe,Budapeszt 2004. Pracował dla „Tygodnika Solidarność”, „Życia Warszawy”, dziennika „Życie” i „Polska”. Od roku 2002 współpracuje z Polską Agencją Fotografów Forum.Wielokrotnie nagradzany na konkursach fotografii prasowej.Od 2002 specjalizuje się także w fotografii lotniczej.Prowadził i organizował warsztaty fotograficzne w Polsce i w Indiach.W latach 2010-2012 prowadził zajęcia z fotografii prasowej w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.
***
zdjęcie pochodzi z cyklu „Fragmenty” zrealizowanego w 2012 w Polsce

______________________________________

bart_pogoda!!Licytuj na Allegro!! SPRZEDANE – 305 zł Bart Pogoda. Urodzony w 1976 roku w Polsce. Mieszka w Warszawie. Fotograf i filmowiec.
Absolwent Instytutu Twórczej Fotografii w Opawie, Czechy.Autor pierwszego fotobloga w Polsce (nagroda specjalna na Blog Roku 2009 w Polsce).Jego debiut filmowy – kampania społeczna dla Polskiego Czerwonego Krzyża – dostał Grand Prix na Media Trendy 2012 i 5 nagród na KTR 2012.
Przedstawiciel Agencji AF Photo.
Pracował dla: BBDO, DDB, Agencja G7, Saatchi & Saatchi, Artegence, Grey, Lowe GKK, Young & Rubicam.Telekomunikacja Polska, SABMiller, Coca Cola, Procter & Gamble, GlaxoSmithKline, T-Mobile, LPP, Mohito, Reserved, House, 4F, MasterCard, Befree, Love republic, Vistula, Kruk, GSM Plus, PTC ERAEasyHell Productions, LAF Productions, Papaya Films, Tango Productions, Filmit, Dynamo Film, Photoby, Produkcja, AFPhotoCNN Traveller, VIVA, Pani, Zwierciadło, Podróże, Morning Calm Korean Airlines, Kalejdoskop LOT, Traveller, C’est La Vie Magazine, Carta Blanca.

______________________________________

Gumowski-aukcja    SPRZEDANE – 355 zł       !!Licytuj na Allegro!!Jerzy Gumowski. Fotografią zajmuje się od 1973 r. W 1976 r. ukończył Studium Fotografii przy ZPAF w pracowni Ireny Jarosińskiej. W stanie wojennym zaangażowany w działalność opozycyjną, za co 16 grudnia 2011 r. został odznaczony przez Prezydenta RP Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Przez dwadzieścia lat był fotografem związanym z Gazetą Wyborczą. Był szefem działu fotograficznego w młodzieżowym dwutygodniku „Atak” oraz w gazecie „Obserwator codzienny”. Był też zastępcą szefa działu foto w gazecie „Rzeczpospolita”. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików od 1993 r. Od 2008 r. prowadził zajęcia z zakresu fotografii prasowej i fotoreportażu w Warszawskiej Szkole Filmowej. W latach 70. uczestniczył w działalności studenckiego Foto Klubu „Remont” przy Politechnice Warszawskiej pod przewodnictwem Marka Karewicza. Specjalizuje się w fotografii paralotniowej i lotniczej. Wielokrotny laureat w ogólnopolskich konkursach fotograficznych.*** „Balet”, 1995 / 2012, fotografia cyfrowa, czarno-biała, wydruk atramentowy pigmentowy, Hahnemühle FineArt Baryta 325g, 20×30 cm,Sygnatura w prawym dolnym rogu oraz  z przodu na passe-partout. Z tyłu wydrukowana tabliczka z pełnym opisem, imię nazwisko autora, data, nr. egzemplarza, rozmiar.nakład 1 / 10praca oprawiona: ramka, 30×40, aluminium, kolor srebrny.

______________________________________

iza zdziebko1!!Licytuj na Allegro!!Iza Zdziebko,1977 r. Urodzona w Wałbrzychu obecnie mieszka i pracuje w Krakowie. Absolwentka Łódzkiej Szkoły Filmowej im. L. Schillera. Obroniła dyplom w pracowni fotografii kreacyjnej pod kierunkiem prof. Wojciecha Prażmowskiego. Wykładowca fotografii w Krakowskiej Szkole Filmowej. Koordynator galerii fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików w Krakowie. Prezes Stowarzyszenia Fotograficznego FotoBzik oraz  pomysłodawca i organizator ogólnopolskiego projektu twórczego Przetwórnia.Jej prace reprezentuje m.in. Sopocki Dom Aukcyjny.Wybrane wystawy:Ośrodek Propagandy Sztuki w Łodzi, Galeria BWA w Tarnowie, Galeria B&B w Bielsku Białej, Galeria Pacamera w Suwałkach, Galeria Fabryka Trzciny w Warszawie, Galeria Współczesnej Sztuki Sakralnej w Kielcach, Galeria Fotografii w Świdnicy, Galeria A1 w Krakowie, Galeria BWA w Wałbrzychu, Muzeum Książki Artystycznej w ŁodziFotografia jest dla niej procesem łączącym poszukiwanie, przypadek i metafizykę. Zajmuje się subiektywnym dokumentem. Pracuje wykorzystując kamery analogowe.

______________________________________

jacek baranowski_MG_8802!!Licytuj na Allegro!!Jacek Baranowski. Urodzony w 1971r. w Opolu. Absolwent Historii Uniwersytetu Opolskiego. Swoje prace prezentował na kilku wystawach indywidualnych i wielu zbiorowych.
Fotoreporter Gazety Wyborczej w Opolu w latach 90-tych. Publikował min. W Gazecie Wyborczej, Nowej Trybunie Opolskiej, Przekroju, Poznaniaku. Wykładał fotografię w Państwowym Studium Kulturalno Oświatowym w Opolu.
Fotograf reklamowy. Jego prace z zakresu fotografii reklamowej publikowane były w Magazynie Gazety Wyborczej, Rzeczpospolitej, Architekturze, Czterech Kątach, Muratorze i w licznych publikacjach oraz kalendarzach branżowych. Od 2005 roku pracuje jako fotograf reklamowy w Londynie. Pracuje dla agencji reklamowej obsługując
największe sieciowe agencje nieruchomości w Wielkiej Brytanii (Savills, Hamptons, Knight Frank, Cluttons). Współpracował z projektantem Pierrem Gorroudim publikujęc zdjęcia poswięcone prezentacjom na
LFW.

______________________________________

Karolina Jonderko_KKJ0823  SPRZEDANE – 255 zł
!!Licytuj na Allegro!!Karolina Jonderko (ur. 1985) urodzona w Rydułtowach (woj. Śląskie). Stypendystka Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury. Absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej. Fotografuje od 18 roku życia. Swoją fotograficzną twórczość́ opiera głównie na osobistych doświadczeniach i wspomnieniach z dzieciństwa. Aktualnie Karolina jest studentką V roku fotografii na PWSFTViT w Łodzi. Wielokrotna laureatka konkursów międzynarodowych i krajowych m.in. IPA, Grand Press Photo.

______________________________________

Chile 2012!!Licytuj na Allegro!!Adam Lach – Ukończył z wyróżnieniem Akademię Fotografii WSF AFA we Wrocławiu. Wspólzałożyciel agencji Napo Images i wiceprezes Fundacji Napo. Od 2006r. do 2013r. był związany z tygodnikiem Newsweek Polska. Publikuje swoje zdjęcia w wielu magazynach w Europie i USA, m.in. „The New York Times”, „Le Monde”, „L’espresso”, „Die Zeit”,  „International Herald Tribune”, „Solid Ground”, „Newsweek”,  „Le’Magazine”, „Svenska Dagebladet” oraz „Polityka”, „Przekrój” i „Wprost”.

______________________________________

michal_grocholski      SPRZEDANE – 200 zł  !!Licytuj na Allegro!!Michał Grocholski. Urodzony w 1985r. w Opolu. Studia na Instytucie Twórczej Fotografii w Opavie (Czechy), absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Fotoreporter Gazety Wyborczej, autor trzech wystaw indywidualnych i kilku zbiorowych. Laureat najważniejszych konkursów prasowych w Polsce. Jeden z założycieli Fundacji Warsztatów Fotograficznych 2.8 i jeden z pomysłodawców Opolskiego Festiwalu Fotografii.

______________________________________

Michał Fludra!!Licytuj na Allegro!!Michał Fludra – współpracuje z brytyjską agencją Demotix/Corbis Images oraz polską Newspix.pl dokumentuje codzienne życie Trójmiasta, oraz Obwodu Kaliningradzkiego w Rosji. Jego zdjęcia były publikowane m.in. w Time, New York Post, L’Espresso, Der Spiegel, Guardian, Wall Street Journal, Newsweek, Wprost, Polityka. Jego fotografie były wyróżniane m.in w konkursie Komisji Europejskiej „Photo for Change” oraz konkursie fotografii prasowej Gdańsk Press Photo.***Kaliningrad, Rosja, Park „Drużby Narodow”  Rosyjscy aktorzy jako żywe rzeźby – radzieccy przodownicy pracy trzymający w rękach sierp i młot . Zdjęcie wykonane podczas obchodów Dnia Zwycięstwa (9 maja 2013r).

______________________________________

OR6C1594!!Licytuj na Allegro!!Tomasz Matuszewski.

______________________________________

Piotr Malecki   SPRZEDANE – 200 zł       !!Licytuj na Allegro!!

Piotr Małecki. Urodzony w 1967 roku w Koszalinie.  Studiował operatorstwo na Wydziale Radia i Telewizji w Katowicach oraz fotografię w Anglii na BPCAD Bournemouth. Pracuje jako niezależny fotograf i autor krótkich filmów dokumentalnych. Jest współzałożycielem agencji Napo Images i prezesem Fundacji Napo.
Publikuje w pismach  „Polityka”, ” The New York Times”, „The Guardian”, „Financial Times”, „Der Spiegel”, „Stern”, „Newsweek” . Laureat kilkunastu prestiżowych nagród, m.in. Pictures of the Year International 2012 i Grand Press Photo 2013.  Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Prezentował swoje prace na wystawach w Warszawie, Rzeszowie, Nowym Jorku i Pekinie.  W latach 2010-2012 wykładał w Instytucie Dziennikarstwa przy Uniwersytecie Warszawskim.
______________________________________

roman_baran2  SPRZEDANE – 222,50 zł  !!Licytuj na Allegro!!Roman Baran, pochodzi z Brzegu.
Fotografować uczył się sam, a także w studium kulturalno-oświatowym w Opolu i na Uniwersytecie Zielonogórskim.
Swoje zdjęcia prezentuje na wystawach, a także publikuje w mediach. Obecnie fotografuje dla Nowej Trybuny Opolskiej i uczy fotografii w Brzeskim Centrum Kultury.

______________________________________

Mielnik SPRZEDANE – 200 zł

!!Licytuj na Allegro!!Sławomir Mielnik. Urodzony w 1980r. w Głubczycach. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Fotografia. Studiuje także fotografię na PWSFTViT w Łodzi. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Na co dzień pracuje jako fotoreporter. W latach 1999 – 2003 dla Gazety Wyborczej w Opolu, obecnie dla Nowej Trybuny Opolskiej. Współpracuje także z Rzeczpospolitą. Autor kilku wystaw o tematyce fotografii camera obscura. Otrzymał Grand Prix w konkursie fotografii otworkowej. Jeden z założycieli Fundacji 2.8 i jeden z pomysłodawców Opolskiego Festiwalu Fotografii.

______________________________________

SYta BArtek!!Licytuj na Allegro!!Przemka Wierzchowskiego, Od 1983 pracuje jako fotoreporter. Dotychczas pracował dla różnych agencji fotograficznych, gazet i czasopism. Najchętniej wykonuje zdjęcia o tematyce sportowej oraz społecznej. Należy do ZPAF oraz do SDP.

_____________________________________

GW_Sadowski_Bartek-natalia!!Licytuj na Allegro!! SPRZEDANE – 112,50 zł Bartek Sadowski urodzony w 1979 jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Pracuje jako fotograf przez 13 lat. Jego zdjęcia były opublikowane w takich czasopismach jak: Newsweek, Wprost, Forbes i wiele innych polskich i międzynarodowych. Był osobistym fotografem z Dalajlamy podczas jego wizyty w Polsce. Ostatnio dużo czasu spędza w studiu i na fotografii kreatywnej, ale stara się nie zaniedbywać fotografii dokumentalnej. Wielokrotnie nagradzany w konkursów fotografii prasowej (BZ WBK Press Foto, Grand Press Photo), laureat pierwszej nagrody w konkursie National Geographic, został również doceniony przez jury w konkursie Sony World Photography Awards.

______________________________________

Milosz_Pazdzierski  SPRZEDANE – 212,50 zł  !!Licytuj na Allegro!! Miłosz Paździerski. Miłosz Paździerski prywatnie brat Natalii, zawodowo fotograf i grafik. Spełnia się zarówno w fotografii biznesowej jak i reklamowej współpracując z wieloma firmami w kraju jak i zagranicą. W dorobku ma również wystawy indywidualne i zbiorowe. W swoich fotografiach nie ogranicz się tematycznie.

________________________________

 SPRZEDANE – 436 zł

Wantuch!!Licytuj na Allegro!Wacław Wantuch, absolwent Krakowskiej ASP i członek ZPAF-u od 2008 roku od wielu lat konsekwentnie realizuje w fotografii tematykę aktu kobiecego. Znakiem rozpoznawczym jego aktów są zaskakujące ujęcia. Jest autorem kilku albumów fotograficznych publikowanych regularnie od 2000r. Wystawie w Muzeum Śląska Opolskiego będzie towarzyszyć prezentacja albumu artysty, wydanego w wersji polsko-angielskiej i opatrzonego wstępem Hanny Bakuły. Album ten nie jest zwykłą kontynuacją wydanych wcześniej przez Wydawnictwo BOSZ zbiorów „Akt” i „Akt 2”. Owszem, z poprzednimi łączy go osoba autora fotografii – Wacława Wantucha. Nadal też – jak pisze autorka wstępu Hanna Bakuła – akty przypominają „rzeźby klasyczne, czarno-białe układanki pełne tłumionych emocji”, natomiast odróżniają się samą koncepcją artystyczną. Zdjęcia modeli w dużej mierze nawiązują do przywoływanych przez bogatą wyobraźnię czytelnika figur i brył geometrycznych. Tworzą tym samym nową jakość odbioru i poszerzają pole interpretacyjne, wzmacniając jednocześnie doznania estetyczne.

 

________________________________________

 

IMG_2932-800x652 !!Licytuj na Allegro!!     SPRZEDANE – 310 zł

Filip Springer (ur. 1982) – polski reportażysta i fotoreporter.

Filip Springer współpracował z dziennikami „Głos Wielkopolski” i „Gazeta Poznańska”, publikował m.in. w tygodnikach „Polityka” i „Przekrój”. Jest stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz programu „Młoda Polska” Narodowego Centrum Kultury. Jego debiut literacki (reportaż „Miedzianka. Historia znikania”) znalazł się w finale Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za Reportaż Literacki 2011 i był nominowany do Nagrody Literackiej Gdynia 2012. Springer był także finalistą Nagrody Literackiej Nike 2012. Kolejny reportaż Springera „Źle urodzone” wybrano do Plebiscytu 2012 w Radiowym Domu Kultury w Programie 3 Polskiego Radia w kategorii „Książka roku”

* Sygnowane itd. Powiększenia 54×67 cm, ramy białe 70×83 cm. Fotografia w ramie.

_____________________________

IMG_2927 !!Licytuj na Allegro!!.    SPRZEDANE – 305 zł

Filip Springer (ur. 1982) – polski reportażysta i fotoreporter.

Filip Springer współpracował z dziennikami „Głos Wielkopolski” i „Gazeta Poznańska”, publikował m.in. w tygodnikach „Polityka” i „Przekrój”. Jest stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz programu „Młoda Polska” Narodowego Centrum Kultury. Jego debiut literacki (reportaż „Miedzianka. Historia znikania”) znalazł się w finale Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za Reportaż Literacki 2011 i był nominowany do Nagrody Literackiej Gdynia 2012. Springer był także finalistą Nagrody Literackiej Nike 2012. Kolejny reportaż Springera „Źle urodzone” wybrano do Plebiscytu 2012 w Radiowym Domu Kultury w Programie 3 Polskiego Radia w kategorii „Książka roku”

* Sygnowane itd. Powiększenia 54×67 cm, ramy białe 70×83 cm. Fotografia w ramie

_____________________________

 GW_Waszkiewicz_Jacek-natalia!!Licytuj na Allegro!!Jacek Waszkiewicz Fotoreporter z Warszawy, na co dzień współpracujący z Forum – Polską Agencją Fotografów, oraz z Mamel Pictures.Zdobywca Zdjęcia Roku w prestiżowym konkursie fotografii prasowej Grand Press Photo 2011 oraz drugiego miejsca w kategorii fotoreportaż – Wydarzenie.Laureat konkurs BZW BK Press Photo 2011 w kategorii fotoreportaż – Wydarzenie.Zdobywca pierwszego miejsca w konkursie BZW BK Press Photo 2013 w kategorii fotoreportaż – Życie codzienne.Wyróżniony w Konkursie Fotografii Prasowej organizowanym przez Klub Fotografii Prasowej przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich.Autor wielu publikacji prasowych.

______________________________________

 

orze+éskadr-w!!Licytuj na Allegro!!Anna Grzelewska. Urodziła się i mieszka w Warszawie. Jest fotografką i reżyserką filmów dokumentalnych. Studiowała Pedagogikę i Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim, absolwentka warszawskiej Szkoły Wajdy i studentka ITF Opava. Finalista FRAME Międzynarodowego Konkurs Fotografii w Brnie, główną nagroda na Ogólnopolskim Festiwalu Reklamy Marketing Społecznej Złote Orły. Autorka projektu „Julia Wannabe” pokazywanego na ostatnim 3 Opolskim Festiwalu Fotografii.

 

______________________________________

 

IMG_7265-m!!Licytuj na Allegro!!Rafał Mielnik przez kilkanaście lat fotoreporter i fotoedytor w Gazety Wyborczej w Opolu. Specjalizuje się w fotografii reporterskiej, ślubnej i portretowej. Jego zdjęcia ukazują się dziennikach, tygodnikach i miesięcznikach ogólnopolskich: Rzeczpospolita, Polityka, Wprost, Newsweek, Przekrój, Viva, Super Express, Fakt, Business Week.
W latach 1999-2007 fotografował przedstawienia reżyserowane w Teatrze Dramatycznym im. Jana Kochanowskiego w Opolu dla potrzeb teatru. Czarno-białe zdjęcia ze spektakli publikowane są w czasopismach branżowych o tematyce kulturalnej: Scena, Didaskalia, Dialog.
Od kilku lat wykonuje serwis fotograficzny w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki i do Teatru Jednego Wiersza.
Autor wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w całej Polsce.

 

_____________________________________________________

PIERWSZA AUKCJA – zdjęcia sprzedane

O Autorze Cena
Wywoławcza
 Sprzedane za
GW_Branickia_Arek-Miłosz!!Licytuj na Allegro!!  Arkadiusz Branicki  Swoją historię z fotografią rozpoczął od portretu-ale skupił się dopiero na akcie którym zajmuje się od 2007 roku. Z upływem lat stworzył swój własny styl będący mieszanką surowego, ascetycznego wręcz aktu klasycznego z figuratywnym podejściem do ciała ludzkiego. W swoich pracach stawia na proste środki, modelując i akcentując światłem różnice i podobieństwa w budowie ciała ludzkiego.Kilkukrotnie wyróżniany w FOTO-EROTICA, drukowany w pismach fotograficznych i wydawnictwach internetowych. Nagradzany na wystawach zbiorowych i indywidualnych. Od 2 lat prowadzi indywidualne i grupowe warsztaty z fotografami propagując akt pozbawiony aspektów erotycznych.  …300zł
DLOGD
!!Licytuj na Allegro!!
 Renata Dąbrowska, mieszka w Gdańsku. Od 2005 roku współpracuje z trójmiejskim oddziałem “Gazety Wyborczej”. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Wielokrotna laureatka polskich konkursów fotografii prasowej: Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto oraz Gdańsk Press Photo. …295zł
GW_Dubiel_Sławoj-wenecja-plac014!!Licytuj na Allegro!! Sławoj Dubiel. Urodzony w 1964r. w Tarnowskich Górach. Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Opolu i Państwowego Studium Kulturalno Oświatowego w Opolu (specjalizacja fotografia i film). Swoje prace prezentował na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych, zdobywając m. in. I nagrodę XV Biennale Fotografii Górskiej w Jeleniej Górze w 2008 roku. Od 2000 roku jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Obecnie jest jego kierownikiem w okręgu opolskim. Tworzy głównie czarno-białe fotografie, przestrzeni postindustrialnych (np. Cementownia Groszowice, Fotorealizm, Vedute di Silesia, Dwie tradycje) oraz klasyczne fotografie krajobrazu (np. Pamiątka z Karkonoszy. Fotografia – Nowe Media). Dwukrotny stypendysta Ministra Kultury. Jeden z założycieli Fundacji Warsztatów Fotograficznych 2.8 i jeden z pomysłodawców Opolskiego Festiwalu Fotografii …300zł
Album „303 zdjęcia, które musisz znać”. Album z autografami fotografów podarowany przez Piotra Króla. .1025zł
00028170-NAH-The end of western civilization-001!!Licytuj na Allegro!! Wojciech Grzędziński. Urodzony w 1980 roku w Warszawie. Studiował Stosowane Nauki Społeczne, Antropologię i Pedagogikę Rehabilitacyjną na Uniwersytecie Warszawskim. Pracował jako etatowy fotoreporter w gazetach codziennych min. „Rzeczpospolita” i „Dziennika”. W fotografii interesuje go człowiek i jego emocje zarówno w życiu codziennym jak i w sytuacjach nadzwyczajnych. Dokumentował konflikty zbrojne i ich skutki min. w Libanie, Gruzji, Afganistanie, Sudanie Południowym. Wielokrotny laureat polskich konkursów fotografii prasowej m.in. Grand Press Photo, Newsreportaż, BZWBK Press Photo. Za reportaż konfliktu zbrojnego w Gruzji otrzymał w 2009 trzecią nagrodę w konkursie World Press Photo, honorowe wyróżnienie w konkursie NPPA, oraz nagrodę Visa D’or News 2009 Award. Od lutego 2011 pracuje jako szef fotografów w Kancelarii Prezydenta RP oraz fotograf osobisty Prezydenta RP. 860
GW_Hlawacz_Roman-DSC_3127 czb!!Licytuj na Allegro!!  Roman Hlawacz. Należy do Związku Polskich Artystów Fotografików. Niegdyś  fotoreporter prasowy i wykładowca, obecnie autor, współautor  i wydawca książek. Fotografuje krajobraz i architekturę, uprawia fotografię studyjną
i lotniczą, jednakże wiodącym tematem  jego twórczości jest człowiek.  Ma w dorobku ponad 50 wystaw autorskich, udział w ponad 450 wystawach fotograficznych oraz konkursach filmowych w kraju  i za granicą, liczne nagrody i wyróżnienia, prezentacje m.in. w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Brazylii,  w Czechach i na Węgrzech. Owocem rocznego urlopu twórczego w Wenezueli były dwie wystawy indywidualne w Caracas.  Fotografował  w  wielu krajach Europy, Azji,  Ameryki Płd. i Afryki.  Opublikował kilka tysięcy zdjęć.  Od ponad 40 lat jest obecny w życiu kulturalnym Śląska Opolskiego jako fotografik i wydawca popularyzujący region.
…200zł
GW_Jurecki_Bartek-natalia!!Licytuj na Allegro!!  Bartłomiej Jurecki, urodzony w 1985. Mieszka w Zakopanym i Krakowie. Jest absolwentem Krakowskiej Szkoły Artystycznej gdzie studiowałem na wydziale Fotografia Kreatywna. Ukończy również studia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
Nagrody i wyróżnienia:
W 2011 roku 3 miejsce w konkursie Grand Press Photo w kategorii Życie Codzienne za zdjęcie z Sylwestra na Krupówkach.
W 2011 roku 1 miejsce w konkursie BZ WBK Press Foto w kategorii Cywilizacja za zdjęcie cienia samolotu na autostradzie w Miami w USA.
W 2011 roku 2 miejsce w konkursie BZ WBK Press Foto w kategorii Przyroda za zdjęcie katastrofy ekologicznej na Węgrzech.
W 2011 roku 3 miejsce w konkursie BZ WBK Press Foto w kategorii Społeczeństwo za zdjęcie z Sylwestra na Krupówkach.
W 2011 roku laureatem Konkurs Fotografii Ulicznej – Leica Street Photo – Moment jest jeden, za zdjęcie cienia samolotu na autostradzie w Miami.
W 2011 roku wyróżniony w Wielkim Konkursie National Geographic za fotoreportaż z Haiti.
W 2013 roku 1 miejsce w konkursie BZ WBK Press Foto w kategorii Wydarzenia za zdjęcie katastrofy kolejowej w Szczekocinach.
W 2013 roku zdobyłem 1 miejsce w Wielkim Konkursie National Geographic w kategorii Najszybciej do doskonałości za zdjęcie z Mistrzostw Europy w kajakarstwie slalomowym.
.1525zł
GW_Klimaszewski_Filip-DSC_1062
!!Licytuj na Allegro!!
Filip Klimaszewski – absolwent wydziału fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej im. Leona Shillera w Łodzi. Przez 4 lat związany z Gazetą Wyborczą, w której nabierał szfliwów fotografii prasowej. Dwukrotny laureat nagrody Grand Press Photo i dwukrotnie wyróżniony na festiwalu fotografii prasowej Visa Pour l’image w Perpignan. Również laureat nagroby BZWBK Press Foto. Zainteresowany człowiekiem i jego losami w kontekście ważnych wydarzeń. Obecnie na nowo odkrywa portret! Zakochany w Bliskim Wschodzie. .202,50zł
GW_Koczywas_Marek_Kondrat_DSC3091-kopia!!Licytuj na Allegro!! Marek Konrad Koczywas – urodzony w 1987 roku, zajmuje się fotografią od kilku lat. Pracuje w Warszawie, gdzie wykonuje zdjęcia studyjne, reportażowe.  Głównie jego zdjęcia prezentują człowieka. Ostatni jego projekt to Silverheart, który przedstawia ludzi z tatuażami w fotografii czarno-białej. …200zł
GW_Krol_Piotr-1!!Licytuj na Allegro!! Piotr Król. Fotograf Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie, branżowego miesięcznika Press oraz Polskiej Agencji Fotografów FORUM.Realizował kampanie wizerunkowe i promocyjne dla firm Home Broker, Decathlon oraz Polskiej Akcji Humanitarnej.Wcześniej związany z Nową Trybuną Opolską oraz Dziennikiem Polska The Times, gdzie kolejno pracował jako fotoedytor oraz zastępca szefa działu foto.Absolwent wydziału operatorskiego kierunku Fotografia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.Laureat konkursów fotograficznych m.in. nominacja do finału konkursu Grand Press Photo 2007, Pierwsza nagroda w konkursie „Oblicza Ludzi” 2010, Trzecia nagroda w kategorii wydarzenia w konkursie Grand Press Photo 2011, Nagroda Nikon Polska Mecenasa konkursu Grand Press Photo 2011, Pierwsza nagroda w kategorii wydarzenia w konkursie BZWBK Press Photo 2011.Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie sztuki plastyczne na rok 2011. …275zł
PROJECT - five senses. Pause!!Licytuj na Allegro!! Marek Lapis – fotografuje od ponad 20 lat. W  latach 1989-1996 pracował jako fotoreporter we WPROST, potem współpracował z Polską Agencją Fotografów FORUM. Od 1997 roku prowadzi firmę – Agencja Fotograficzno-Reklamowa ARTMEDIA – PRESSPHOTOPUBLIKACJE:   The Sunday Telegraph, Reuters, Big Pictures, Playboy, Focus, Voche, Press, Viva, Wprost, Polityka, Newsweek, Przekrój, National Geographic, Forbes, Gość Niedzielny, Twój Styl, Gala, Życie na Gorąco, Na Żywo, Przyjaciółka , Świat Kobiety, Naj, Pani, Pani Domu, Zwierciadło, Sukces, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Puls Biznesu.Uzyskał liczne nagrody na konkursach fotografii prasowej (Wielkopolska Press Photo – wiele edycji, Grand Press Photo 2008, wystawiałem swoje prace w wielu miastach Polski i za granicą m.in. na ogólnoświatowych wystawach ” TO jest Polska” i „EXPO 2000 HANOVER” .202,50zł
GW_Malko_Rafal-Natalia!!Licytuj na Allegro!! Rafał Malko, wielokrotny laureat prestiżowych nagród fotograficznych – Grand Press Photo, BZWBK Press Photo, Gdańsk Press Photo.
Pracuje w Gazecie Wyborczej od 2003 roku i jest również współzałożycielem ArmadaPixels.
Jego prace były publikowane w największych Polskich czasopismach m.in. Newsweek Polska, Polityka, Gazeta Wyborcza, Przekrój i Wprost.
…205
malkowski!!Licytuj na Allegro!! Jarosław Małkowski, właściciel Agencji Fotograficznej BANKFOTO. Fotografią zawodowo zajmuję się od kilkunastu lat. Wykonuje zdjęcia dla firm i instytucji, wydawnictw,
agencji reklamowych i fotograficznych oraz czasopism.
Działam głównie na terenie miasta Opole i Regionu Opolskiego.
…200zł
GW_Meszka_Rafal-natalia!!Licytuj na Allegro!! Rafał Meszka, urodzony w Waszawie, fotografuje od 18lat. Jego fotografie zostały wyróżnione w konkursach BZ WBK Press Foto, Grand Press Foto i Red Bull Illume 2013 …335zł
GW_Mielnika_Slawek_SAM8301!!Licytuj na Allegro!! Sławomir Mielnik. Urodzony w 1980r. w Głubczycach. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Fotografia. Studiuje także fotografię na PWSFTViT w Łodzi. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Na co dzień pracuje jako fotoreporter. W latach 1999 – 2003 dla Gazety Wyborczej w Opolu, obecnie dla Nowej Trybuny Opolskiej. Współpracuje także z Rzeczpospolitą. Autor kilku wystaw o tematyce fotografii camera obscura. Otrzymał Grand Prix w konkursie fotografii otworkowej. Jeden z założycieli Fundacji 2.8 i jeden z pomysłodawców Opolskiego Festiwalu Fotografii. .202,50zł
GW_Polak_Daniel-natalia!!Licytuj na Allegro!! Daniel Polak. Przez wiele lat związany z Nową Trybuną Opolska. Obecnie pracuje jako wolny strzelec, uwielbia fotografować w podróży. …200zł
GW_Bartosz_Skowron-IMG_3787!!Licytuj na Allegro!! Bartosz Skowron. Urodzony w 1985 roku, bez stałego miejsca
zamieszkania. Przez wiele lat związany z europejską agencją Face The
Show skupiającą się na fotografii muzycznej i koncertowej dla magazynów
europejskich, a także bezpośrednio dla zespołów i agencji koncertowych.
Autor wielu okładek albumów muzycznych oraz publikacji książkowych. Jego
prace były wystawiane zarówno w kraju jak i za granicą.
Aktualnie w swojej fotografii skupiony głównie na relacji człowieka z
otaczającym go światem, emocjach i problemach społecznych.
Zawodowy podróżnik i fotoreporter dla Polskiej Agencji Fotografów FORUM.
.202,50zł
GW_Syta_Bartek-sonik!!Licytuj na Allegro!! Bartek Syta, od 2000 rokoufotograf i fotoedytor w dziennikach Słowo Ludu , Życie  Warszawy , Polska The Times . Na codzien wspolpracujacy z wydawnictwem Polskapresse . Zdjęcie wyróznione w konkursie – Brzmienia muzyki – Świat obrazu …355zł
GW_Szymczuk_Jakub-QBA_3293!!Licytuj na Allegro!! Jakub Szymczuk. Od 10 lat zawodowo zajmuję się fotografią prasową. Współpracował z „Dziennikiem Polska The Times”. Obecnie na stałe związany z „Gościem Niedzielnym”. Laureat tegorocznej pierwszej nagrody Grand Press Photo w kategorii Życie Codzienne za fotoreportaż. Wielokrotny laureat nagród na BZWBK Press Foto. Twórca najpopularniejszego na Facebooku autorskiego fanpage’a, www.fb.com/sila.obrazu …200zł
GW_Szyryk_marek-natali!!Licytuj na Allegro!! Marek Szyryk, ur. w 1966 roku, mieszka i pracuje w Łodzi, gdzie jest adiunktem w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej. Jest absolwentem WSP w Opolu. Był wykładowcą fotografii, fotografem muzealnym, teatralnym, reklamowym. Zajmuje się także poezją haiku. Jego droga fotografii i poezja haiku są w bliskich relacjach. Łączy je odkrywanie tego co ulotne, przemijające, kruche a zarazem odwieczne i piękne.Kontemplacja najbliższej rzeczywistości daje mu szanse na rejestracje tych szczególnych momentów ujawniających cudowności istnienia. …200zł
 wiech!!Licytuj na Allegro!! Tomasz Wiech, ur. w 1979 roku – mieszka i pracuje w Krakowie. Studiował w Instytucie Twórczej Fotografii w Opawie. Laureat nagrody w konkursie World Press Photo w roku 2009. Przez pięć lat pracował dla krakowskiego oddziału Gazety Wyborczej, współpracę zakończył w roku 2010 r. Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w roku 2010 oraz Narodowego Centrum Kultury – program Młoda Polska (2011 r.). Jest finalistą konkursu Leica Oskar Barnack Award 2011 – prezentował tam swój cykl o Polsce. Kilka miesięcy temu wydał album Polska. W poszukiwaniu diamentów. .256,68zł
triathlon9-w!!Licytuj na Allegro!! Krzysztof Świderski. Od 2007 roku dziennikarz – fotoreporter Nowej Trybuny Opolskiej. Przedtem, od 1979 roku, fotoreporter Centralnej Agencji Fotograficznej a następnie Redakcji Fotograficznej PAP, z którą jako współpracownik związany jest do dziś. Laureat 1. nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Prasowej oraz złotego medalu w międzynarodowym konkursie Interpressfoto w 1989 roku. Jego fotografie ukazują się w krajowych mediach a także prasie zagranicznej. …200zł

 

logo_tkalniaobrazu_pdfPrace z pierwszej edycji Aukcji Charytatywnej wydrukowane są na bardzo dobrej jakości papierze matowym w firmie Tkalniaobrazu w formacie 30x40cm (proporcjonalnie do stosunku boków)  Oprawione zostały w bezkwasowe passe-partout i każda odbitka sygnowana jest oryginalnym podpisem autora

One thought on “Dla Natalii

  1. Pingback: Dla Natali | Fundacja Warsztatów Fotograficznych 2.8

Comments are closed.