Wolne Opolskie – Konkurs fotograficzny

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Wolne Opolskie”.

W tym roku obchodzimy 25. rocznicę walki mieszkańców Opolszczyzny o obronę województwa. To było wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnęło uwagę całej Polski i pokazało, że ludzie z Opolszczyzny potrafią jednoczyć się i skutecznie walczyć o dobro swojego regionu. Z tej okazji pragniemy podkreślić piękno naszego obszaru i zaprosić was do udziału w konkursie fotograficznym, który ma na celu uwiecznienie krajobrazów i architektury Opolszczyzny.

Czekamy na wasze najlepsze fotografie, które oddadzą urok i wyjątkowość naszego regionu. Niezależnie od tego, czy uwiecznicie malownicze krajobrazy, historyczne zabytki czy nowoczesną architekturę, chcemy, abyście podzielili się swoimi wizjami Opolszczyzny.

Najpiękniejsze prace zostaną wyselekcjonowane i zaprezentowane w prestiżowym Muzeum Śląska Opolskiego podczas 13. Opolskiego Festiwalu Fotografii. Będzie to doskonała okazja, aby wasze fotografie dotarły do szerokiej publiczności i podziwiających sztukę.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii, niezależnie od poziomu doświadczenia. Każda praca będzie oceniana pod kątem oryginalności, kompozycji, techniki i oddania ducha Opolszczyzny. Nie wahajcie się podzielić swoim talentem i zainspirować innych pięknem naszego regionu.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu. Poniżej najważniejsze informacje.
Dołączcie do naszego konkursu fotograficznego „Wolne Opolskie” i pomóżcie nam uwiecznić piękno Opolszczyzny. Dziękujemy za udział i życzymy powodzenia!

Najważniejsze informacje:

  • Kto może brać udział:
    Wszystkie osoby, które nie ukończyły 25 lat (czyli urodziły się po obronie województwa)
  • Termin zgłaszania prac: do końca dnia 20.09.2023 r.
  • Każdy uczestnik może wysłać maksymalnie 3 fotografie 
  • Fotografie wysyłamy na adres mailowy: kontakt@dwaosiem.pl
  • W treści maila należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, opis fotografii (np. Góra św. Anny) i nr telefonu do kontaktu.
  • Pula nagród to 2000 zł
  • Wręczenie nagród 30.09.2023 r.

 

udostępnij :