OFF nagrodzony

Dziękujemy!
Jest nam niezwykle miło poinformować, że podczas gali wręczenia Nagród Miasta Opola za osiągnięcia w dziedzinie kultury byliśmy nominowani jako „Wydarzenie Kulturalne Roku 2019″. Już sama nominacja była dla nas wyróżnieniem, ale decyzją kapituły wygraliśmy!!!

Dziękujemy za nagrodę, to niezwykle motywujące do dalszego działania i obiecujemy że będziemy się starać aby nasz festiwal był zawsze mocną marką Opola i Opolszczyzny w Polsce.

Dziękujemy naszym partnerom za pomoc, wsparcie i przestrzenie: Miejska Biblioteka Publiczna, Muzeum Śląska Opolskiego, Galeria Sztuki Współczesnej, Filharmonia Opolska, Centralne Muzeum Jeńców Wojennych, Wydział Sztuki UO i miastu Opole. Bez was nie byłoby nas!

Dziękujemy naszym cudownym artystką i artystom, którzy odpowiadają na nasze zaproszenia, przyjeżdżają do Opola ze swoimi pracami, historiami i książkami. Zakochują się często w naszym mieście i chętnie do nas wracają.

Dziękujemy naszym przyjaciołom, którzy pomagali nam na różnych polach i robią to od lat za zwykłe “dziękuję”: Joanna, Aga, Marek, Rafał, Grzegorz, Marek, Grzegorz, Piotrek, Tymek, Marcel, Emilia, Grzegorz, Aneta, Artur, Jacek
Ta nagroda jest też wasza!!!

Gratulujemy wszystkim nominowanym w naszej kategorii, to był zaszczyt.

Sławoj Dubiel, Sławomir Mielnik, Michał Grocholski

Fundacja 2.8 organizator Opolskiego Festiwalu Fotografii

udostępnij :