Wakacyjna szkoła fotografii

Poprzedni wpisy

Aktualizacja 16.05: Brak miejsc. Jeśli czujesz, że Twoje wakacyjne fotografie mogłyby być lepsze, to masz teraz idealną okazję, by to zmienić! Wspólnie z Muzeum Śląska Opolskiego zapraszamy Cię na szybkie przedwakacyjne szkolenie z fotografii. Te zajęcia są skierowane przede wszystkim do początkujących, którzy chcieliby podnieść swoje umiejętności w dziedzinie fotografii. Zajęcia kierujemy do osób w wieku 16+

Podczas tych czterech sobotnich zajęć poznasz podstawy fotografii, zdobędziesz umiejętności potrzebne do robienia zdjęć plenerowych, nauczysz się fotografowania portretów oraz opanujesz sztukę robienia zdjęć nocnych i podstaw obróbki komputerowej. Ważne jest, abyś podczas zajęć posiadał swój aparat fotograficzny, najlepiej z wymienną optyką, co umożliwi Ci lepsze eksperymentowanie z różnymi ustawieniami i technikami.

Warto podkreślić, że udział w tych zajęciach jest całkowicie bezpłatny. Jeśli jednak masz wątpliwości co do tego, czy będziesz mogła/mógł uczestniczyć we wszystkich zajęciach, lub jeśli Twoje umiejętności są znacznie wyższe niż podstawowe, prosimy, abyś zastanowiła/zastanowił się nad pozostawieniem miejsca dla tych, którzy bardziej tego potrzebują. Chcemy, aby każdy mógł skorzystać z tej świetnej okazji do nauki i rozwoju swoich umiejętności fotograficznych.

Spotkania odbędą się w terminach:
25.05 (sobota) godz. 10:00-12:00 (Muzeum Śląska Opolskiego)
31.05 (piątek) godz. 20:00-22:00 (okolice Filharmonii Opolskiej – fotografia nocna)
8.06 (sobota) godz. 10:00-12:00 (Muzeum Wsi Opolskiej)
15.06 (sobota) godz. 10:00-12:00 (Muzeum Śląska Opolskiego)

Aby zapisać się na zajęcia należy wysłać do nas maila na adres: kontakt@dwaosiem.pl w tytule napiszcie: „Wakacyjna szkoła fotografii”. W treści maila napiszcie swoje imię i nazwisko i jaki posiadacie aparat. Mamy 25 miejsc na zajęcia, więc polecamy się śpieszyć. Rekrutację zaczynamy 6.05 a kończymy 20.05

Zadanie jest współfinasowane przez Samorząd Województwa Opolskiego i pod honorowym patronatem marszałka województwa opolskiego Andrzeja Bułę.

Poprzedni wpisy udostępnij :